OK

Cookies helfen uns bei der Bereitstellung unserer Dienste. Durch die Nutzung unserer Dienste erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Mehr erfahren

natankujte vitamíny!

gastronomie

Džus. Káva. Čaj. Společně.

StockFood_00921317_XXL2.jpg

Džus.

Pro tankování vitamínů v gastronomii máme v nabídce širokou paletu možností - od designových karaf a džbánů, přes snídaňové zásobníky a vířiče až po plně automatické postmixové systémy. Lahodné přírodní 100% džusy, čerstvé mošty a nektary, které potěší opravdu každého!

fahmi-fakhrudin-nzyzAUsbV0M-unsplash.jpg

Káva.

Pražená zrnková káva z rodinné pražírny Amigos ze severoitalského Terstu nebo rychlé tekuté kávové extrakty Aromat z německého Hamburgu? Obojí má v gastronomii své místo a rádi Vám nabídneme to pravé řešení. Samozřejmě s kompletním profi vybavením.

vivek-kumar-JS_ohjocm00-unsplash.jpg

Čaj.

Lidé po celém světě pijí čaj již několik tisíciletí. Přinášíme na Váš stůl jednu z nejstarších anglických značek čaje - anglický Tetley s tradicí již od roku 1837. Mezi námi dodávané doplňky patří oceňované samovary na horkou vodu, dubové stojany i originální dřevěné kazety Tetley.

kisspng-vector-graphics-computer-icons-portable-network-gr-5cadd

Společně.

Naším cílem je být vždy na Vaší straně, spolehlivý parťák, na kterého se můžete kdykoli obrátit. Mít v nápojích vše na jednom místě - jeden obchodní kontakt, objednávky i servis, ať potřebujete doplnění surovin nebo servis zapůjčeného zařízení. Jdete do toho s námi?

Potřebujete podávat džusy, kávu a čaj na snídaně, coffee breaky, rauty nebo konference? Od rodinného penzionu, přes kantýnu pro firemní zaměstnance až po luxusní pětihvězdičkový hotel, i Vy si jistě vyberete z pestré nabídky zařízení na podávání nápojů ve Vašem stylu. Designové karafy, snídaňové zásobníky a vířiče až po postmixové systémy na podávání džusů. Plně automatické kávovary nebo klasické pákovky s mlýnkem na lahodnou kávu. Samovary na horkou vodu a dubové stojany jako doplňky k voňavým čajům. Napadá Vás ještě něco?

Kvalitu a spolehlivost nápojového servisu, který zajišťujeme pro HoReCa profíky v gastronomii, potvrzuje certifikát Garantovaný dodavatel, který jsme odbrželi jako ocenění od Asociace hotelů a restaurací České repbuliky. Náš nápojový servis zahrnuje vše od poradenství s výběrem džusů, kávy a čaje a vhodného zařízení pro konkrétní potřeby klienta až k možnosti bezplatného zapůjčení vybraného zařízení a jeho bezplatný servis po celou dobu spolupráce. Džusové postmixy na ovocné i zeleninové detox koncentráty, automatické kávovary na zrno i automaty na kávové koncentráty, zásobníky na horkou vodu a samovary. Možnost zapůjčení zdarma.